Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Мізоцького НВК проведено лекції та бесіди щодо надання першої домедичної допомоги потерпілим від травм, ушкоджень, опіків, обморожень, при потопленнях; ігротеку щодо профілактики негативних тенденцій серед дітей молодшого шкільного віку; ознайомлено з основними правилами безпечної життєдіяльності у побуті. Проведено практичне заняття з питань дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів з демонстрацією муляжів боєприпасів та засобів захисту.

1

2

3

З дітьми працювали: Павлова Т.Ф. – директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Александрова О.А. – провідний спеціаліст-юрисконсульт Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Нікольченко О.Б. – головний спеціаліст Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Нікольченко К.В. – волонтер Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бєлікова М.М. – голова Здолбунівської районної організації товариства Червоного Хреста України; Лукашко М.В. – старший сапер групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону головного управління ДСМС у Рівненській області; Мельник Д.І.– фахівець пресслужби ГУ ДСМС у Рівненській області.

В школи передано інформаційні брошури, пам’ятки. Заходами охоплено 260 чол.; відвідано сім’ї з дітьми, яким призначено допомогу при народженні, і сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Фахівцем пресслужби ГУ ДСМС висвітлено питання співпраці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районної організації товариства Червоного Хреста та ГУ ДСНС з подальшим поширенням у ЗМІ.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери