Меню
Герої не вмирають
Банери

27 жовтня у м.Здолбунів  в будинку культури цементників вперше проведено ДЕНЬ СІМЕЙНИХ МОЛОЧНИХ ФЕРМ. У цей день відбувалися ярмарки сімейних молочних ферм, презентація проекту “Сімейні молочні ферми” компанії “Укрмілкінвест”, презентація першого телевізійного проєкту просування фермерського руху.Для учасників заходу був організований концерт  відомого в Україні гурту “Лісапетний батальйон”.

Також запрошені гості мали можливість оглянути сімейну молочну ферму в с.Уїздці.

На Здолбунівщині вже функціонує 2 ферми, а саме у с.Стара Мощаниця та с.Уїздці. Планується створення ще 3 молочних ферм у с.Буща, с.Будераж та с.Глинськ.

В Здолбунівському районі проєкт сімейних молочних міні-ферм реалізує кластер «Натуральне молоко» спільно з ТОВ «УкрМілкІнвест».

Вони надають фінансову підтримку у придбанні ВРХ та необхідної техніки, облаштуванню приміщення, а також здійснюють весь технологічний супровід. Окрім того, «УкрМілкІнвест» також укладає угоду на закупівлю молока за вигідними цінами.

Сам проєкт сприяє збільшенню обсягів виробництва якісного молока, налагодженню виробничої кооперації, створенню робочих місць, зростанню доходів членів сімейних ферм, а також сприяє розвитку фермерства та й в цілому тваринницької галузі району.

Цього року проєкт значно активізувався в 4 регіонах України: Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій та Волинській областях. У планах кластеру «Натуральне молоко» створити ще близько 20 таких ферм. Тож, громади мають можливість залучити на свою територію інвестиції.

Тому основною метою проведення Дня молочних ферм було на конкретних прикладах показати можливості сімейних молочних ферм, що насправді фермерство популярне сьогодні і чому воно є таким.

 

 

 

Анонси подій
Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31