Меню
Герої не вмирають
Банери

Співпраця Здолбунівського районного центру зайнятості та відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації триває дуже давно та якісно в питаннях організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Одним із прикладів співпраці є організований та проведений конкурс малюнку «Моя перша професія» в усіх загальноосвітніх школах району.

На підбиття підсумків комісії було подано 74 роботи учнів різної вікової категорії. Для кращого оцінювання малюнки поділили на три категорії: молодші, середні та старші класи. У кожній категорії були визначенні по 3 найкращих, які зайняли відповідно І, ІІ та ІІІ місця.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій стало метою проведення конкурсу і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

Учні у своїх малюнках висвітлили різноманітний світ професій,  виконували роботи і олівцями, і фарбами, і гуашшю. У роботах відчувається інтерес, захоплення, мрії та бажання учнів щодо оволодіння тією чи іншою професією.

При визначенні переможців враховувались акуратність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою малювання, творчий підхід, охайність та старанність виконання робіт. Дипломами за перше місце були нагородженні: Шангрик Софія та Троян Соломія з Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бандюк Ангеліна зі Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломами за друге місце були нагородженні: Кіпранишина Олена та Шилан Валентина зі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та Литовченко Оксана із Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломами за третє місце були нагородженні: Петрук Іван та Нестерчук Світлана із Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та Карпова Берта-Марія зі Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Активна участь у даному заході такої кількості дітей стала підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728