Меню
Герої не вмирають
Банери

31 січня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації для представників аграрного сектору Здолбунівщини був проведений тренінг в рамках проекту “Аграрні розписки в Україні”, який впроваджується IFC, членом Групи Світового банку в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Метою тренінгу було проінформувати аграріїв про новий фінансовий інструмент – аграрні розписки, показати  переваги його застосування в бізнесі та порядок роботи з Аграрними розписками.

Про нові можливості для розвитку бізнесу аграрних виробників Рівненщини, а саме використання аграрних розписок, вже говорилось і на колегії Рівненської облдержадміністрації  і під час презентації проекту “Аграрні розписки в Україні” в м.Рівне.

Перед початком тренінгу голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук проінформував присутніх про основні досягнення району в сфері аграрного виробництва та подякував сільськогосподарським виробникам за результати роботи у 2017 році.  Як і в попередні роки, частка Здолбунівського району в загальному обсязі реалізації сільськогосподарської продукції на Рівненщині є достатньо високою. 

Регіональний представник проекту “Аграрні розписки в Україні”, тренер Тарас Веремейчик ознайомив присутніх з метою та завданнями проекту, видами та перевагами Аграрних розписок, законодавчим регулюванням нового фінансового інструменту, процедурами оформлення та виконанням Аграрних розписок.

З проектом “Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в трансграничних районах України та Білорусії” присутніх ознайомив д.е.н, професор НУВГП Петро Скрипчук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031