Меню
Герої не вмирають
Банери

На замовлення керівництва навчального закладу для учнів Здолбунівської загальноосвітньої школи №6 була проведена екскурсія «Світ професій та шляхи вибору професії» у приміщенні центру зайнятості.

Учням розповіли про службу зайнятості, про основні види надання послуг населенню. Одночасно діти ознайомилися з основами роботи фахівців соціальної сфери. Підвищений інтерес у учнів був до інформаційного сектору, де до їхньої уваги було представлено інформаційно-довідкові матеріали з описом професій, інформація про Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, про навчальні заклади Рівненщини.

Надалі робота з учнями проходила в інформаційному класі, де начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус ознайомила дітей з історією виникнення професій та постійним їх збільшення у зв’язку із змінами характеру та змісту праці, детально розібрала з учнями усі пункти основної формули вибору професій «Хочу. Можу. Треба», зупинялися на обов’язковому питанні: як знання навчальних закладів регіону та їхні пропозиції потрібні майбутнім абітурієнтам.

Також учні пройшли тестування за допомогою Диференційно-діагностичного опитувальника інтересів (ДДО) на визначення нахилів до типу професій, дізналися про можливість вивчити себе за допомогою інших тестів на самовизначення та визначити рівень індивідуально- психологічних особливостей у рубриці «Пізнай себе» на інтернет-сайті «Труд».

Також неабиякий інтерес виявили присутні до транслювання анімаційних профорієнтаційних відеороликів про вибір професії.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031