Меню
Герої не вмирають
Банери

Одним з питань, яке розглянули сьогодні на колегії Здолбунівської райдержадміністрації, було здійснення делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим комітетом Богдашівської сільської ради.

Як розповів керівник апарату райдержадміністрації Ігор Жовтанюк, сільський бюджет цієї ради нині є збалансованим та бездефіцитним. На території ради розташовані 4 водонапірні башти та водопровідні мережі протяжністю 1,2 км. Налагоджено там централізований вивіз сміття. Щоправда, виявлено й два несанкціонованих звалища, які необхідно ліквідувати.

На території Богдашівської сільської ради торговельну діяльність здійснює 10 закладів торгівлі, діє два приватні заклади громадського харчування. Територію населених пунктів обслуговують три приватні перевізники, виконуючи щоденно 30 оборотних рейсів.

Діє на території сільської ради два комунальні заклади освіти: Орестівська загальноосвітня школа І ступеня, у якій навчається 13 учнів, та Ільпінська загальноосвітня школа І ступеня, в якій навчається 32 учні.

Медична допомога жителям сільської ради надається у ФАП сіл Ільпінь та Орестів, які повністю укомплектовані фельдшерами та молодшим медичним персоналом.
На території сільської ради функціонує два заклади культури клубного типу в с. Орестів та Ільпінь та дві бібліотеки – у Богдашеві та Ільпіні.

Станом на 1 січня 2018 року на території сільської ради проживало 3346 жителів, серед яких 35 учасників АТО, 59 багатодітних сімей. Незахищені верстви населення отримують від виконавчого комітету сільської ради всебічну допомогу, при виконавчому комітеті створено опікунську раду.

Натомість Богдашівський сільський голова Ірина Хабатюк розповіла про те, що вдалося зробити останнім часом у чотирьох селах, які обслуговує Богдашівська сільська рада, а також про ті заходи, які необхідно втілити для поліпшення інфраструктури сіл. Серед іншого, було виконано роботи щодо реконструкції вуличного освітлення в с. Ільпінь, огороджено стадіон у с. Богдашів, проведено ремонт доріг.

Є й сподівання, що цьогоріч буде зроблено ремонт частини дороги (4,4 км) від Глинська у напрямку П’ятигір. Його проводитимуть за кошти Державного дорожнього фонду. Однак на іншу ділянку дороги, яку ремонтуватимуть за кошти місцевих бюджетів, потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію. Та хоч кошти на це були виділені сесією Здолбунівської районної ради ще у лютому цього року, договір з проектною організацією досі не укладено. Тому голова Здолбунівської райдержадміністрації звернувся до Ірини Хабатюк з проханням пришвидшити цей процес.

Анонси подій
Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031