Меню
Герої не вмирають
Банери

Про вирішення житлових питань переселенців – учасників АТО, котрі визнані особами з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни, йшлося під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації Віталія Ундіра з Миколою Грековим – позаштатним консультантом Комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю та учасником АТО Олександром Бардашем.

Віталій Ундір зазначив, що на Рівненщині приділяють належну увагу військовим АТО, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«Обласна влада дбає про всіх наших захисників. Днями підписано відповідне розпорядження голови облдержадміністрації про розподіл субвенції з місцевого бюджету на виплату житлової компенсації трьом внутрішньо переміщеним особам, які є учасниками АТО і проживають на Рівненщині. Вони мають інвалідність ІІІ групи внаслідок війни та потребують поліпшення житлових умов.  Загалом для них передбачено понад 2,2 млн. грн.», – зазначив посадовець.

Також при облдержадміністрації діє комісія щодо офіційного визнання ветеранами війни добровольців. Від початку роботи комісії такий статус надали 62 бійцям. При обласному госпіталі ветеранів війни, що у селищі Клевань Рівненського району, працює єдиний в системі МОЗ Республіканський центр лікування та реабілітації наслідків нейротравми, де вже пройшли реабілітацію 65 учасників АТО.

Микола Греков відзначив, що з метою соціального захисту військовослужбовців-учасників АТО на Рівненщині проводять конкретну роботу, що характерно не для всіх регіонів нашої країни.

«Визнання добровольців ветеранами війни в регіонах – це важливий крок у справі їх визнання на державному рівні. І ми будемо співпрацювати в цьому напрямку. Важливими також є питання психологічної реабілітації учасників АТО, членів їх сімей, вирішення побутових питань переселенців, оздоровлення дітей зі Сходу», – зазначив Микола Греков.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930