Меню
Герої не вмирають
Банери

Таке рішення ухвалили на зустрічі голів Громадських рад області, участь в якій взяли представники з районів і міст Рівненщини. Здолбунівський район на зустрічі представляв голова Громадської ради при Здолбунівській райдержадміністрації Олександр Котюбін.

У межах зустрічі учасники порушили питання щодо прав та обов’язків членів рад, залучення експертів різних сфер до вирішення нагальних потреб громадян області, а також підвищення рівня фахівців, що входять до Громадських рад.

Представники рад висловили пропозицію організовувати зустрічі з керівниками профільних департаментів задля налагодження ефективної співпраці між владою та громадськістю.

«Для нас важливо мати зворотній зв’язок. Адже Громадська рада відображає інтереси суспільства та лобіює їх. Ваша роль зараз, в період реформ, неоціненна. Вивчайте, обговорюйте зміни, повідомляйте людей та вимагайте від голів РДА інформацію про те, як відбувається реформа у вашому районі», – зазначила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Учасники зустрічі мали змогу поставити свої запитання представникам ОДА зі сфери туризму, медицини, архітектури та інфраструктури і отримати на них відповіді. Виступаючи, голови Громадських рад зійшлися на думці, що очолювані ними органи мають вплив на громадсько-політичне життя районів, хоча подекуди всередині них точаться суперечки з приводу того чи іншого питання.

Крім того, голови Громадських рад озвучили найболючіші проблеми районів, які вони представляють. Йшлося зокрема про ремонт доріг, збереження лікарень, транспортне сполучення, виділення земельних ділянок учасникам АТО та ін.

Підсумовуючи зустріч, голова Громадської ради при ОДА Віталій Лесько, зазначив: «Серед тих речей, якими можна пишатися, це те, що ми, попри чимало проблем, почали працювати в унісон: ОДА, і громадські організації Рівненщини є хорошим прикладом такої співпраці».

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728