Меню
Герої не вмирають
Банери

Близько 400 учасників зібралося 28 листопада на засідання Ради регіонального розвитку, яке пройшло у Рівному. Під час заходу підсумували результати роботи за останні чотири роки, а також визначили стратегію розвитку Рівненщини до 2021 року.

На захід зібралися народні депутати, очільники області, районів, ОТГ, міст та сіл, медики та освітяни, представники бізнесу, духовні і громадські діячі. Долучилася до нього і делегація зі Здолбунівщини.

Відкрив засідання Ради голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, який презентував важливі проекти, що реалізуються в області з початком найуспішнішої реформи – децентралізації.

Нині вже чверть населення Рівненщини добровільно об’єдналися у громади, повіривши в цю реформу. У  результаті в тих, хто перейшов на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-6 разів.

Йшлося під час заходу і про успіхи медичної реформи. Зокрема доповідачі відзначили, що позитивні результати змін стали відчутними під час національної кампанії «Обери свого лікаря» – медзаклади первинки, які уклали договір з Нацслужбою здоров’я, нині можуть самостійно розпоряджатися своїм бюджетом, у медиків зросли зарплати, а пацієнти тісніше контактують з лікарем.

Голова ОДА Олексій Муляренко наголосив, що Рівненська область зараз – у п’ятірці лідерів за темпами реалізації президентського проекту з будівництва сільських амбулаторій. Зокрема нині на Рівненщині зводять 33 амбулаторії у межах державної програми «Допомога поруч».

Активно втілюється у життя й освітня реформа. Найкращі реалізовані освітні ініціативи презентували під час другої панельної дискусії. Нині важливими змінами у сфері освіти є Нова українська школа, Новий освітній простір та впровадження інклюзивної освіти. Саме про ці зміни йшлося у ході дискусії.

У підсумку промовці зійшлися на тому, що повноцінною освіта є тоді, коли створений сучасний простір, впроваджена інклюзія та кардинально змінена філософія галузі. Саме тому усі ці складові важливо врахувати у стратегії розвитку освіти до 2021 року.

Під час Ради регіонального розвитку голова облдержадміністрації Олексій Муляренко доручив упродовж двох місяців підготувати Стратегію розвитку області на 2019-2021 роки. Підсумовуючи засідання, керівник області наголосив, що треба не чекати і просто «пливти за течією». Варто брати на себе відповідальність і будувати майбутнє. За останні декілька років Україна змінилася, заданий правильний вектор, тож його треба підтримувати і зміцнювати.

Уже незабаром рада регіонального розвитку пройде й на Здолбунівщині.

– Рада регіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та на Рівненщині зокрема. Нині ми вкотре переконалися, що реформи, які втілюються у країні, уже дають відчутні позитивні результати. Найближчим часом Рада регіонального розвитку відбудеться і на Здолбунівщині. Під час заходу маємо намір підбити підсумки зробленого за останні роки та вибудувати чітку стратегію розвитку на майбутнє, – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031