Меню
Герої не вмирають
Банери

5 листопада, у м. Київ відбувся круглий стіл на тему:  «Роль сімейного фермерства та кооперації для сталого розвитку громад».

Даний захід проводився з метою обговорення актуальних викликів для кооперації в Україні та створення дорожньої карти розвитку сімейних фермерств і кооперативних об’єднань; стратегії сталого розвитку громад і сільських територій та роль кооперації; підготовка пропозицій для співпраці між дорадчими службами, кооперативами, місцевою владою, донорами та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Організатором заходу було товариство з обмеженою відповідальністю  «УкрМілкІнвест».

В обговорені питань порядку денного брали участь: Інна Мєтєлєва – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Михайло Корилкевич – президент Української кооперативної федерації; Ілля Гороховський – віцепрезидент EUROCOOP, Укркоопспілка; Зіновій Свереда – доктор соціальної економіки, заступник голови правління Української кооперативної федерації та інші.

Також у заході приймав участь Олександр Іванюк – начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації.

Варто зазначити, що на Здолбунівщині вже функціонує 2 сімейні ферми, а саме у с. Стара Мощаниця та с. Уїздці. Планується створення ще 2 молочних ферм у с.Буща та с.Орестів.

Сам проєкт створення сімейних молочних ферм сприяє збільшенню обсягів виробництва якісного молока, налагодженню виробничої кооперації, створенню робочих місць, зростанню доходів членів сімейних ферм, а також сприяє розвитку фермерства та й в цілому тваринницької галузі району.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031