Меню
Герої не вмирають
Банери

Для безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості – сезонних працівників, які у весняно-осінній період працюють у сільськогосподарських підприємствах району за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», організували професійне навчання шляхом підвищення кваліфікації з курсу цільового призначення за напрямком «Сучасні технології та комплекси машин для вирощування основних сільськогосподарський культур».

Навчання відбулося на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Викладачі Олександрійського навчального відділення ознайомили слухачів курсів з сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських рослин, прогресивними технологіями внесення добрив боротьби з бур’янами, хворобами, та шкідниками сільськогосподарських культур. Особливу увагу звернули на подання інформації про новітні машини для основного та передпосівного обробітку ґрунту, комплекс машин для внесення добрив та захисту рослин, для посіву та посадки основних сільськогосподарських культур, проведення ремонту та діагностики сільськогосподарської техніки, особливості експлуатації і технічного обслуговування нових вітчизняних і зарубіжних тракторів. На останніх заняттях слухачі повторили правила з охорони праці та дотримання її безпеки при виконанні сільськогосподарських і транспортних робіт, ознайомилися з доповненнями та змінами до Правил дорожнього руху в Україні. З тестуванням на знання правил дорожнього руху та дотримання безпеки руху «трактористи» справилися добре.

На підсумковому занятті слухачі отримали посвідчення про пройдене професійне навчання, які вручив куратор групи Іван Білик.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031