Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості організували для безробітної молоді тренінг «Формування активної життєвої позиції з метою успішного працевлаштування», який провела тренер ТОВ «Вектор успіху» Ольга Михальчук.

– Успішне працевлаштування великою мірою залежить саме від активності безробітних у цьому процесі – починаючи від рішення про пошук роботи та закінчуючи вдалим проходженням співбесіди з майбутнім працедавцем, – розпочала тренінг пані Ольга. Протягом заходу безробітна молодь спільно з тренером визначала життєві пріоритети, стратегію професійного успіху, оцінювала особисті професійні якості, вдосконалювала техніку пошуку роботи, знайомилася з видами перешкод на шляху до працевлаштування та способами їх подолання, Йшлося й про можливість самозайнятості та про те, та з чого її почати. На тренінгу широко використовувалися методичні матеріали для роботи у складі групи, індивідуальної роботи, ситуативного аналізу, самодіагностики та анкетування.

Тож у результаті учасникам тренінгу вдалося підвищити рівень впевненості у власних силах, здобути нові навички ефективного формування цілей та отримати чітку мотивацію щодо вирішення питання працевлаштування.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930