Меню
Герої не вмирають
Банери

У Міжнародний день людей похилого віку в Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості пройшов семінар для осіб старших за 50 років. Метою заходу було всебічне інформування громадян про послуги соціальних служб району.

Крім послуг, які надаються державною службою зайнятості, присутні мали змогу отримати інформацію від представників Пенсійного фонду України та Здолбунівського бюро безоплатної правової допомоги.

Заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк ознайомила безробітних про зміни у законодавстві щодо Пенсійної реформи, яка діє з січня 2018 року, з вимогами до страхового стажу для призначення пенсій за віком, можливості отримання інформації з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Присутніх повідомили також про можливість отримання інформації щодо наявного страхового стажу шляхом СМС-повідомлення. Для отримання таких повідомлень безробітні на місці заповнили необхідні заяви. По закінченню виступу Світлана Жовтанюк відповіла на всі запитання присутніх.

Начальник відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Тетяна Позняк поінформувала про послуги бюро, зосередила увагу на актуальних зверненнях громадян, термінів їх вирішення у судовому порядку та відповіла на запитання присутніх.

Учасники заходу брали у ньому активну участь, оскільки питання, які обговорювалися, були актуальними для них. Вони щиро подякували фахівцям служби зайнятості за турботу та надану змогу підвищити поінформованість.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031