Меню
Герої не вмирають
Банери

Для безробітних громадян, які у весняно-осінній період працюють на підприємствах району, служба зайнятості організувала професійне навчання шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямком «Охорона праці робітників на підприємствах з виробництва будівельних матеріалів».

Професійне навчання на замовлення Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організував Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під час навчання слухачі отримали інформацію про виробництво будівельних матеріалів, основи матеріалознавства, обладнання і технологію виготовлення будівельних виробів з бетону, основи гігієни праці та виробничої санітарії. Найбільшу увагу приділили розкриттю теми з охорони праці, про що розповів страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області Микола Овсійчук. Він ознайомив безробітних із законодавством з охорони праці, із законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Було проведено й аналіз нещасних випадків на виробництві та в побуті, детально проінформовано про вимоги безпеки при виконання робіт на підприємствах з виробництва будівельних матеріалів.

По завершенню навчання слухачі отримали посвідчення, які їм вручив куратор групи майстер виробничого навчання Олександрійського відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Ігор Баранець.

Протягом січня-березня такі курси цільового призначення закінчили 62 безробітних, які незабаром повернуться на свої робочі місця на підприємства району з виробництва будівельних матеріалів.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031