Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні Міжнародного дня мігранта у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для безробітних громадян провели інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

– Ми живемо у світі з глобальними трендами, до одного з яких по праву можна віднести активну трудову міграцію. При цьому Україна як частина світового ринку не є винятком. В останні роки як у світі, так і в Україні, відзначається стрімке зростання числа тих, хто їде в іншу країну в пошуках кращої роботи, вищої зарплати або можливостей для навчання.

Українці найчастіше виїжджають на заробітки в Російську Федерацію, Польщу, Чехію, Італію, Білорусь. Здійснюючи трудову міграцію, чи то в межах країни, чи поза межами країни, кожен мігрант повинен знати і вміти себе уберегти від ризиків, від яких ніхто не застрахований, не потрапити в пастки злочинних угруповань з метою трудової експлуатації – торгівлі людьми, – зауважила на початку семінару фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус, зазначавши, що метою цієї зустрічі є розгляд причин трудової міграції, можливих ризиків, а також надання корисних порад щодо цієї теми.

Безробітних поінформували про ситуацію в Україні щодо кількості трудових мігрантів, потерпілих від торгівлі людьми, різні види шахрайства, правила підготовки до і під час здійснення подорожі (міграції). На завершення учасники отримали інформаційні буклети.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930