Меню
Герої не вмирають
Банери

У житті кожної людини настає мить, коли потрібно зробити вибір, і дуже важливо не помилитись у своєму рішенні. Так трапилось і у Вікторії Корнійчук, яка опинилася у дуже скрутних обставинах і вирішила звернутися за допомогою у Здолбунівську районну філію Рівненського обласного центру зайнятості.

Понад десять років Вікторія не працювала, і наявність диплома про вищу освіту не додавала шансу на працевлаштування. Отримавши консультації фахівців служби зайнятості, Вікторія зважила всі «за та проти» та вирішила отримати професію кухаря на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з отриманням свідоцтва державного зразка.

Під час навчання Вікторія проявила себе як дуже здібний, талановитий та дисциплінований учень. Її тушковане м`ясо з ананасами і сиром викликало захоплення і схвальні відгуки у професійних кухарів-роботодавців. Акуратність, впевненість, прагнення до вдосконалення допомогли кухарю здобути професійну кваліфікацію та чудові знання. Ще до закінчення навчання особистий консультант спільно з безробітною розробили кроки для найшвидшого працевлаштування. На той час власник готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», маючи потребу у працівниках-кухарях, звернувся у службу зайнятості для підбору кадрів. Вікторія успішно пройшла співбесіду у роботодавця, її професіоналізм та наполегливість справили хороше враження на роботодавця, який виявив бажання працевлаштувати спеціаліста.

Вікторія Корнійчук наважилась на зміни у своєму житті, і, завдяки наполегливій співпраці з фахівцями служби зайнятості, отримала хорошу роботу та чудові перспективи.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728