Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся захід, актуальний для осіб передпенсійного віку, які перебувають на обліку – семінар для осіб старших 50 років.

На запрошення філії на таких заходах завжди присутні соціальні партнери, інформація від яких є актуальною та корисною для цієї категорії громадян.

Фахівці філії ознайомили безробітних з наявними актуальними вакансіями, потребою в працівниках на підприємствах, в організаціях та установах району, а також з послугами служби зайнятості.

Фахівці Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області проінформували присутніх про вимоги до страхового стажу при оформленні пенсій по віку, про правила нарахування пенсій, у тому числі і для осіб з інвалідністю, про можливість підрахування страхового стажу за допомогою послуги Фонду «Єдиного вікна» та отримання інформації щодо пенсійного забезпечення шляхом підключення SMS-повідомлення. Начальник відділу обслуговування громадян Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Наталія Лещенко детально відповіла на численні запитання присутніх.

Постійним гостем семінару є і в. о. начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук, яка проінформували населення про можливість отримання безкоштовної юридичної консультації для вирішення проблемних питань у правовий спосіб, допомоги у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді в цивільних та адміністративних справах.

Учасники семінару, отримали багато корисної інформації, за що висловили вдячність організаторам заходу.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930