Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся захід, актуальний для осіб передпенсійного віку, які перебувають на обліку – семінар для осіб старших 50 років.

На запрошення філії на таких заходах завжди присутні соціальні партнери, інформація від яких є актуальною та корисною для цієї категорії громадян.

Фахівці філії ознайомили безробітних з наявними актуальними вакансіями, потребою в працівниках на підприємствах, в організаціях та установах району, а також з послугами служби зайнятості.

Фахівці Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області проінформували присутніх про вимоги до страхового стажу при оформленні пенсій по віку, про правила нарахування пенсій, у тому числі і для осіб з інвалідністю, про можливість підрахування страхового стажу за допомогою послуги Фонду «Єдиного вікна» та отримання інформації щодо пенсійного забезпечення шляхом підключення SMS-повідомлення. Начальник відділу обслуговування громадян Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Наталія Лещенко детально відповіла на численні запитання присутніх.

Постійним гостем семінару є і в. о. начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук, яка проінформували населення про можливість отримання безкоштовної юридичної консультації для вирішення проблемних питань у правовий спосіб, допомоги у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді в цивільних та адміністративних справах.

Учасники семінару, отримали багато корисної інформації, за що висловили вдячність організаторам заходу.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031