Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Особливості зайнятості молоді», приурочений Всесвітньому дню навичок молоді, відзначення якого Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй запровадила 15 липня.

Фахівці служби зайнятості не залишилися осторонь підтримки безробітної молоді у цьому питанні. Під час семінару його учасники удосконалили знання та вміння техніки пошуку роботи. Спілкувалися про переваги основних джерел вакансій, резюме та його використання, техніку спілкування з роботодавцем. Задля вміння швидко та якісно шукати роботу за допомогою мережі Інтернет молодь ознайомили з інформаційним наповненням та структурою сайту Державної служби зайнятості та детально зупинилися на блоці «Пошук роботи».

Особливу увагу під час семінару приділили можливостям служби зайнятості у залученні населення до проходження професійної підготовки, перепідготовки за різними формами навчання, у тому числі індивідуальною, підвищення кваліфікації, зокрема, шляхом стажування. Презентація Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розширила уяву безробітної молоді про можливості сучасної матеріально-технічної бази навчального закладу.

Значну увагу приділено висвітленню питання наслідків тіньової зайнятості, особливо, враховуючи зміни до пенсійної реформи з січня 2018 року щодо необхідності наявності страхового стажу при виході на пенсію за віком. На запрошення фахівців центру зайнятості участь у заході взяла також начальник Здолбунівського бюро правової допомоги Тетяна Позняк, яка надала детальну інформацію щодо можливостей отримання юридичної консультації у бюро, у тому числі і з питань зайнятості.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930