Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей розміщується у приміщенні колишньої в’язниці і катівні по вулиці Фабрична, 9 у м. Здолбунів. Історія цього будинку є багатую – приміщення використовувалося як поліцейське відділення із камерами попереднього ув’язнення, секретне жандармське відділення, відділення польської поліції, райвідділ НКВС, відділення німецької поліції, поліклінічне відділення Здолбунівської райлікарні та станція швидкої медичної допомоги, стоматологічна поліклініка та зубопротезне відділення центральної районної лікарні, відділ ДСО МВС України в Рівненській області. Довгий час приміщення не використовували. Воно стало занедбаним, тут були тони сміття. Проте вже майже 5 років тут діє районний музей, який досі доводять до ладу.

Свою допомогу у проведенні ремонтних робіт в музеї запропонував центр зайнятості, і в липні 2019 року був укладений договір між Здолбунівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості та відділом культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації про залучення безробітних громадян на громадські роботи по проведенню ремонтних робіт приміщення краєзнавчого музею.

За словами директора закладу Олега Тищенка саме з ініціативи директора Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергія Бабича зрушилася з «мертвої» точки справа по залученню коштів місцевого бюджету та коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття на проведення громадських робіт по ремонту приміщення музею.

– Співпраця з районним центром зайнятості для нас є надзвичайно важливою, адже допомагає вирішити чимало наболілих питань, – говорить пан Олег. – Наразі в музеї працюють троє безробітних громадян, які виконують ремонтні та будівельні роботи. На фінішну пряму вийшов проєкт капітального ремонту 116-річної будівлі музею – тепер справа за експертизою і лишається дрібничка – пошук коштів…

Виявляється, якщо всі гуртом – усе можна зробити!

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930