Меню
Герої не вмирають
Банери

23 січня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації з ініціативи заступника голови адміністрації Сергія Гридіна відбувся круглий стіл на тему: «Організаційні та кадрові аспекти діяльності закладів загальної середньої освіти в умовах прийняття нового Закону України «Про освіту».

Діалог та подальше обговорення розпочалися із виступів представників Рівненського інституту післядипломної освіти, а саме першого проректора Вєтрова Івана Васильовича та проректора з науково-методичної роботи Мельник Надії Адамівни, а також начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Сидорука Святослава Миколайовича.

Вони розповіли присутнім про основні законодавчі зміни в галузі освіти, про важливість перехідного періоду і перспективні напрямки в освітній галузі області, а саме: розвиток дошкільної та інклюзивної освіти, організація підвезення дітей до навчальних закладів, кадрова політика, нововведення у початковій школі та інше.

Також відзначили, що Здолбунівський район у вирішенні питань перехідного періоду є одним з найактивніших в області.

Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук проінформував присутніх про значну проведену роботу в напрямку відкриття нових груп у дошкільних навчальних закладах району, а також зазначив що у 2017-2018 р.р. відкрито і планується відкрити до 240 місць у ДНЗ району.

Під час круглого столу голова адміністрації проінформував присутніх і про принципи розподілу залишків освітньої субвенції, який здійснюється за визначеною формулою та з урахуванням програми соціально-культурного розвитку району на 2018 рік. Окремо наголосив, що саме за ці кошти буде розпочата добудова Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Серед присутніх на заході були керівники навчальних закладів району, представники райдержадміністрації та районної ради, голова комісії з питань бюджету та фінансів Жовтанюк Ігор Богданович, а також голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту Єнич Наталія Андріївна.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031