Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській райдержадміністрації сьогодні відбувся круглий стіл «Модель сталого розвитку сімейних молочних ферм. Бенчмарк Здолбунівського району». Ініціював проведення цього заходу президент Української кооперативної федерації Михайло Корилкевич.

До обговорення перспективи створення сімейних молочних ферм долучилися представники Рівненської, Хмельницької, Волинської облдержадміністрацій, фахівці з розвитку аграрних ринків, представники молокопереробних підприємств, власники сімейних молочних ферм та ті, хто прагне такі відкрити, та ін.

Вітаючи поважних гостей, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук розповів про особливості розвитку сільського господарства у нашому районі.

– Завдяки родючості грунтів у районі ми маємо хороші врожаї, а от з тваринництвом ситуація є не настільки позитивною. Тому хотілося б, щоб цей захід був одним з тих кроків, які змінять цю ситуацію. Здолбунівщина – перший район в області, у якому свого часу було розроблено та затверджено Програму розвитку тваринництва. Уже декілька років домогосподарства, які утримують трьох і більше корів, отримують кошти. Нехай вони й невеликі, але це чіткий месседж про те, що районна влада розуміє проблеми тих, хто займається розведенням ВРХ, і готова здійснювати конкретні кроки для їх підтримки, – зазначив Сергій Кондрачук.

Учасники заходу обговорили майбутнє сімейних молочних ферм в Україні, поспілкувалися про стратегічні цілі їх розвитку та перспективи. Відбулася й дискусія, під час якої, серед іншого, йшлося про практичні заходи, які може здійснити влада для підтримки розвитку еко-системи сімейних молочних ферм, про участь молокозаводів в еко-системі, а також про перешкоди, які потрібно подолати сім’ям, щоб розпочати свою справу у молочному тваринництві.

Після теоретичної частини відбулася й практична – учасники круглого столу побували на полі ПСП «Україна», де ознайомилися з роботою сучасної техніки для заготівлі кормів.

Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031