Меню
Герої не вмирають
Банери

31 липня на території “ЗЕленого газОНу” районної бібліотеки для дітей та юнацтва,  з метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відбулася зустріч працівників Здолбунівської райдержадміністрації з представниками молодіжних громадських організацій Здолбунівщини, працівників бібліотеки та користувачів юнацького відділу.

Громадський сектор був представлений представниками громадських організацій «ЗЕОН» та християнської спілки молоді YMCA  Здолбунова.

Під час зустрічі присутні ознайомилися з матеріалами виставки, підготовленими різними службами, що займаються питаннями протидії торгівлі людьми. Також була показана презентація, в якій давалися відповіді на питання: що таке торгівля людьми, які є форми торгівлі людьми, як не стати жертвою торгівлі людьми, що робити і куди звертатися у випадках пов’язаних з торгівлею людьми.

Особлива увага приділялась питанню як уникнути небезпеки – стати жертвою торгівлі людьми.

В рамках інформаційно-просвітницької кампанії до Дня протидії торгівлі людьми для дітей Літнього денного табору при районній бібліотеці для дітей та юнацтва був продемонстрований відеоролик «Зупинимо дитяче жебракування разом», а також проведена бесіда за цією тематикою.

 

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031