Меню
Герої не вмирають
Банери

Семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи району з теми «Презентація роботи опорного закладу з питань цивільного захисту» відбувся 20 листопада на базі опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності – Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Семінар відбувся з метою надання консультаційної допомоги закладам загальної середньої освіти району щодо планування та проведення заходів цивільного захисту.

Захід пройшов за участю методиста обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Наталії Зищук, майстра виробничого навчання Здолбунівських курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Ігоря Іванова, провідного інспектора Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, підполковника служби цивільного захисту Валерія Дроздюка, завідувача Здолбунівського районного методичного кабінету Наталії Глущук.

Учасників семінару привітала директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Лариса Ковальчук, яка презентувала роботу закладу, та агітбригада юних пожежників «Блискавка».

У ході семінару було розкрито питання діяльності опорного закладу, важливості створення та функціонування навчально-методичного кабінету з ЦЗ та БЖД у такому закладі і необхідності ведення плануючої документації з цивільного захисту. Ці питання є актуальними як для опорної школи, центру методичної допомоги для освітніх закладів району, так і для самих закладів, адже цивільний захист є основою безпеки учасників освітнього процесу.

Увагу учасників заходу акцентували й на питанні протипожежного захисту освітніх закладів і нормативних актах, які зобов’язують заклади освіти дотримуватись правил пожежної безпеки.

Заступник директора з навчальної роботи школи Тамара Таргонська презентувала роботу опорного закладу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, висвітлила питання щодо відпрацювання плануючої документації з цивільного захисту та поділилась з учасниками семінару власними напрацюваннями, а також провела квест «Надзвичайні ситуації. Алгоритм дій при їх виникненні» з учнями старших класів. Гості заходу стали спостерігачами у чотирьох етапах змагання, які містили в собі як перевірку теоретичних знань учнів, так і елементи комбінованих естафет. Учні продемонстрували знання та практичні навики у гасінні умовної пожежі, подоланні природних перешкод, естафеті на смузі перешкод і вмінні надавати домедичну допомогу.

Наприкінці заходу персонал школи, учні та учасники семінару відпрацювали питання оповіщення, інформування та евакуації з приміщення закладу за ввідною «Розпилення аерозолів в кабінеті хімії», що спровокувало розповсюдження небезпечних парів.

Загалом семінар пройшов змістовно та продуктивно. Отримані знання та матеріали стануть корисним надбанням у подальшій роботі з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031