Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил України – свято тих, хто ціною свого життя захищає українську незалежність. Саме цього дня у Здолбунівському районному військовому комісаріаті підбили підсумки творчої акції «Дякую захисникам!», у межах якої юні жителі Здолбунівщини готували військовим малюнки, вірші та листи.

Під час заходу звучало багато щирих слів на адресу тих, хто причетний до сьогоднішнього свята. Привітав наших бійців і перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк.

Кращі представники Збройних сил України отримали цього дня Почесні грамоти.

Дуже потішила присутніх на заході і його творча частина, яку підготували наші школярі. До слова, в акції взяли участь учні різних закладів нашого району, підготувавши оригінальні малюнки та твори для солдатів.

Тож переможцями акції стали: 1 місце – учень 9-го класу Кунинської ЗОШ- І-ІІ ступенів Андрій Бережнюк; 2 місце – учениця 5 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Ангеліна Сидор; 3 місце – учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Максим Лата. Усі вони отримали Подяки Здолбунівського районного військового комісаріату.

За кращий вірш грамотою нагородили вихованку літературної студії «Зорецвіт» Марію Солтис, за кращий малюнок – ученицю 9 класу Мізоцького НВК Юлію Шолудько.

Переможці отримали також військові футболки та повсякденні набори сухих продуктів військовослужбовця.

Натомість військовим цього дня подарували хороший настрій та впевненість у тому, що їхню відданість Україні цінують і дорослі, і малі. Тож приєднуємося до всіх привітань, які звучать сьогодні на адресу бійців ЗСУ. Нехай Бог береже нашу армію та нашу Україну!

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери