Меню
Герої не вмирають
Банери

Нещодавно на базі районної бібліотеки для дітей та юнацтва відбулося підсумкове у цьому навчальному році засідання з реалізації проекту «Лідерство та громадська активність молоді» у межах всеукраїнського проекту «Молодь в дії».

Проект реалізовувався Міжнародною громадською організацією Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунів спільно з відділом освіти Здолбунівської районної державної адміністрації з метою активізації громадської позиції, розвитку лідерських якостей молоді.

Протягом березня-травня цього року проведено низку заходів для лідерів з числа учнівської молоді (засідання круглого столу, дискусійного клубу, тренінгові заняття, зустрічі, інтелектуальну гру, квест): «Лідерство та активна життєва позиція. Що ти можеш зробити у своїй школі, громаді як лідер» (14 березня), «Волонтерство у майбутньому» за участі волонтерів Корпусу Миру США в Україні та інших міжнародних молодіжних програм» (21 березня), «Як активізувати молодь для громадської діяльності. Розробка молодіжних проектів» (4 квітня), «Зустріч з успішними лідерами громадських організацій, державними посадовцями» (11 квітня), «Захист мікро-проектів» (25 квітня), «Модель ООН. Вирішення глобальних проблем» (2 травня), «Глобальні цілі ООН» (17 травня). Заходи відбулися за участю волонтерки Корпусу Миру США в Україні Ебігейл Точаловскі, яка нині працює на Здолбунівщині на запрошення організації YMCA Здолбунів.

Найактивнішими учасниками заходів були учні Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, 3, 5.

Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації дякує за плідну співпрацю громадській організації Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунів та сподівається на її продовження у новому навчальному році.

Анонси подій

Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031