Меню
Герої не вмирають
Банери

У межах діяльності Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою надання соціальних послуг 25 жовтня фахівці побували на територіях Уїздецької сільської ради та Мізоцької селищної ради.

Директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідний фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, голова Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова, провідний фахівець з соціальної роботи Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Нікольченко, відвідали 9 сімей. Це сім’ї, яким призначено допомогу при народженні та одиноких матерів; багатодітні сім’ї, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах; сім’ї демобілізованих учасників антитерористичної операції; сім’ї, в яких виховуються діти під опікою.

У зв’язку з початком опалювального сезону, з метою недопущення у помешканнях пожеж та трагічних наслідків від них, усім родинам фахівці роздали пам’ятки, підготовані ДСНС.

Для учнів старших класів КЗ «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» РОР Марія Бєлікова провела з учнями навчання з надання першої домедичної допомоги, а Олена Нікольченко – бесіду про здоровий спосіб життя.

Також було розповсюджено 28 буклетів щодо популяризації та впровадження наставництва, як нової форми виховання дітей, які перебувають в інтернатних закладах, і 60 буклетів щодо ведення здорового способу життя.

Анонси подій
Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930