Меню
Герої не вмирають
Банери

Мобільна бригада Здолбунівського району здійснює забір зразків біологічних матеріалів (мазки з носа і глотки) від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19) та доставку цих зразків до ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр» для проведення ПЛР-дослідження.

Сформовано основний та резервний склад мобільної бригади.

Задіяно сім осіб працівників КНП «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» : чотири медичних працівники і три водії, а також один медичний працівник КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня».

Станом на 23 квітня мобільна бригада здійснила виїзди до пацієнтів району за 28-ма адресами м.Здолбунів, смт.Мізоч, смт. Квасилів, с. Дермань Перша, Дермань Друга, Новосілки, Лідаво, Здовбиця та Богдашів.

Відібрано зразки біологічного матеріалу у 48 пацієнтів, 9 з яких виявилися інфікованими коронавірусом за результатами молекулярно-генетичного дослідження.

Для взяття мазків у однієї особи використовується 2 стерильні тампони/пластикові палички на віскозі, 2 стерильні пробірки з транспортним середовищем/кріопробірки, одноразовий шпатель.

За кожною з адрес медичний працівник перед входом до ймовірного джерела інфекції змінював засоби індивідуального захисту (ЗІЗ).

Для забору матеріалу в осіб з підозрою на наявність коронавірусної інфекції медпрацівник мобільної бригади застосовує такі ЗІЗ: хірургічну (медичну) маску або респіратор класу захисту не нижче FFP2; захисні окуляри або щиток для обличчя; ізоляційний (захисний) халат або костюм; шапочку; фартух; нарукавники; бахіли високі; дві пари рукавичок; дезінфекційний розчин.

Водій мобільної бригади вдягає захисні шапочку, маску, окуляри, халат, бахіли.

Використані ЗІЗ упаковуються в герметичні пакети для подальшої утилізації.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031