Меню
Герої не вмирають
Банери

З 15 по 22 серпня 2019 року на Здолбунівщині проведено огляд готовності навчальних закладів району до надання якісних освітніх послуг у новому навчальному році.

Комісією були оглянуті приміщення 14 закладів дошкільної освіти, 34 закладів загальної середньої освіти та 3 – позашкільної.

На шляху реалізації Концепції створення Нової української школи в усіх закладах загальної середньої освіти району підготовлені класні кімнати для 745 першокласників, створені освітні осередки, повністю закуплено дидактичний матеріал, комп’ютерну техніку та шкільні меблі: одномісні парти, стіл та стілець для учителя, класні дошки, шафи тощо.

У навчальних закладах проведені поточні ремонти приміщень, на що з районного бюджету виділено понад 3,5 млн. грн.

Крім того, за рахунок коштів державного та районного бюджетів проводиться капітальний ремонт покрівлі дошкільних навчальних закладів №3 «Ладоньки» Здолбунівської міської ради, «Сонечко» Копитківської сільської ради.

Завершені ремонтні роботи, закуплено все необхідне обладнання та інвентар для додаткової групи дошкільного навчального закладу №2 «Дзвіночок» Здолбунівської міської ради.

Проводиться облаштування внутрішніх туалетів в Миротинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та в Новомощаницькому навчально-виховному комплексі.

Замінено вікна на енергозберігаючі у приміщені Гільчанського НВК та часткова заміна вікон у Здовбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Продовжуються роботи з капітального ремонту спортивного залу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей», розпочато ремонт харчоблоку в Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.

Упорядковано території навчальних закладів, ігрові та спортивні майданчики, шкільні подвір’я.

Разом з тим, залишаються невирішеними окремі актуальні питання щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, а саме: проведення капітального ремонту приміщення Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, частини приміщення Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», покрівлі другого корпусу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, Копитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивного залу Глинського навчально-виховного комплексу, заміна вікон на енергозберігаючі та ремонт тепломереж, водопостачання та внутрішніх мереж окремих закладів освіти тощо.

 

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031