Меню
Герої не вмирають
Банери

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості організувала семінар для безробітних громадян, які мають інвалідність, із залученням представників районних організацій, що займаються наданням послуг особам з інвалідністю.

У своєму виступі головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Здолбунівської районної адміністрації Оксана Кіпранишина ознайомила присутніх про можливості та умови проходження безоплатного санітарно-курортного лікування в залежності від напрямку захворювання, та безоплатного забезпечення на основі рекомендацій комісії МСЕК необхідними технічними та протезно-ортопедичними засобами реабілітації інвалідів.

Про зміни у Пенсійній реформі з 1.01.2018 року, умови призначення пенсій по інвалідності відповідно до наявного страхового стажу, вимоги до призначення пенсій за віком для осіб з інвалідністю проінформувала заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк.

Кому саме надається первинна правова допомоги, що передбачає допомога у роз’ясненні законодавства, складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру та кого забезпечує наданням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах, детально розповіла в.о. начальника відділення Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери