Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, з метою сприяння працевлаштуванню людей цієї категорії фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували та провели 27 листопада два міні-ярмарки вакансій.

Вакансії представили Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. та приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС».

Про роботу на посаді робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків розповіла директор Миротинської ЗОШ І-ІІ ст. Олена Нижник, ознайомивши присутніх з характером та умовами праці, графіком роботи, розміром заробітної плати та вимогами до претендентів на роботу.

Про приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» та особливості працевлаштування інвалідів на вакантні робочі місця присутнім розповіла HR-менеджер Тамара Матюх:

– Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» є одним з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до с/г техніки. Підприємство входить до групи компаній «АВТОЛЕНД», яка понад 17 років імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також культивує зернові культури на площі 6000 га. Хоча основний акцент МААНС робить на виготовленні обладнання до с/г техніки, компанія може запропонувати й іншу продукцію, виготовлену за індивідуальними замовленнями наших клієнтів, – зазначила гостя.

Нині на підприємстві шукають нових робітників, в тому числі і серед людей з інвалідністю. Підбір робочого місця здійснюється з урахуванням побажань інваліда, наявних у нього професійних звичок і знань, а також рекомендацій медико-соціальної експертизи.

Ярмарки відбулися з метою допомогти реалізуватися у професії людям з інвалідністю, повірити у свої можливості, знайти місце на ринку праці.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031