Меню
Герої не вмирають
Банери

У службі зайнятості велику увагу приділяють удосконаленню навичок безробітних громадян з пошуку роботи. Оволодіти сучасними методами пошуку роботи, у тому числі знаннями щодо написання резюме та особливостей співбесіди шукача роботи з роботодавцем пропонують фахівці служби зайнятості на семінарах з техніки пошуку роботи.

Черговий семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» відбувся у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Мета проведення цього заходу – засвоєння учасниками теоретичних знань та вироблення навичок щодо основ складання резюме.

– Сучасні умови нашого життя такі, що без рекламування товарів та послуг практично не можна обійтися. Так і на ринку праці не можна обійтися без реклами – резюме, яке «продає» вміння та знання шукача роботи, – зауважила на початку заходу фахівець філії Надія Білоус. – Резюме можна використовуватися для кількох звернень – як джерело інформації для заповнення оголошень про роботу, під час телефонної розмови, як допоміжний посібник при підготовці до співбесіди, під час заповнення форм та анкет при прийомі на роботу, а також як перелік досягнень, що підвищує самооцінку власника резюме. Цей документ має загальні вимоги до написання, власну структуру. Важливість вміння писати резюме полягає у тому, що цей документ є також підставою для запрошення на співбесіду, який забезпечує заочне знайомство з претендентом на робоче місце.

Під час практичного виконання завдання учасники заходу спільно з фахівцем визначали всі загальні вимоги та традиційні помилки при написанні власного резюме.

Нові знання та вміння, які безробітні громадяни отримують на семінарах з техніки пошуку роботи, підвищують їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728