Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунові реалізовуватиметься проект «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом», метою якого є підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.

9 листопада в залі засідань Здолбунівської райдержадміністрації відбулась установча зустріч Громадянської мережі ОПОРА за участі депутатів Здолбунівської міської ради, представників відділів районної держадміністрації, громадських організацій та змі щодо представлення мети, завдань та заходів, передбачених в рамках проекту.

Так, в рамках проекту передбачається:

– проведення моніторингу участі громадськості під час формування місцевої політики міста,

– покращення навичок комунікації посадовців органів влади, депутатів та активних мешканців міста в рамках трьох одноденних тренінгів в рамках навчального курсу «Школа ефективної участі»;

– проведення інформаційної кампанії щодо можливих механізмів участі громадян в управлінні містом та спільного вирішення актуальних проблем розвитку міста.

Зокрема, під час зустрічі представники ОПОРИ презентували моніторинг участі громадськості під час формування місцевої політики міста Здолбунів. Методологія включатиме два компоненти оцінювання: «Прозорість» (розуміється доступ мешканців до інформації, що пов’язана з діяльністю міської ради ) та «Участь мешканців» (розуміється можливість мешканців безпосередньо впливати та брати участь у формуванні місцевої політики). Загалом, це 64 індикатори для визначення рівня відкритості та прозорості діяльності міських рад, а також дослідження рівня залученості мешканців до формування місцевої політики. Після проведення моніторингу буде напрацьовано рекомендації щодо покращення рівня відкритості, прозорості та звітування діяльності міських рад.

Наступним етапом реалізації проекту стане проведення трьох одноденних тренінгів із залученням посадовців, депутатів, представників громадських організацій та активних мешканців. Під час тренінгів розкажуть про особливості партисипації та інструменти участі громадян у формування місцевої політики, про ефективну комунікацію, як запоруку успішної співпраці, а також про мотивацію, як передумову досягнення поставлених цілей.

Проект «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031