Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному центрі зайнятості триває Декада зайнятості для людей з інвалідністю, в рамках якої фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями 29 листопада 2017 року спільно з представниками Рівненського Фонду соціального захисту інвалідів та Держпраці в Рівненській області проведено семінар з роботодавцями на тему: «Формування партнерських стосунків та посилення взаємодії між соціальними партнерами у вирішенні соціально вагомого питання працевлаштування осіб з інвалідністю». У заході взяли участь 17 роботодавців району різних форм власності.

Семінар відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Шевчук. За допомогою новітніх засобів продемонструвала результати аналізу стану надання послуг особам з інвалідністю Здолбунівським районним центром зайнятості протягом 2014-2017 років. Ознайомила присутніх з професійним складом безробітних інвалідів та наявними вакансіями для такої категорії населення. Наголосила на співпраці з роботодавцями в частині подання інформації про вакансії та коректному заповненні корінця при прийнятті особи на роботу; ознайомила з умовами отримання компенсації єдиного внеску у разі працевлаштування інваліда та можливостями Рівненського ЦПТО щодо професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації осіб з інвалідністю.

Під час семінару начальник відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Лариса Ткачук наголосила присутнім на необхідності реєструватися у Фонді та вчасному поданні звітності форми №10-ПІ, ознайомила з можливостями Фонду в частині надання допомоги особам з інвалідністю (передплата періодичних видань, оплата навчання, фінансування створення спеціальних робочих місць), вкотре нагадала про виконання нормативу створення робочого місця для інваліда та його визначенню на окремих прикладах. Детально описала процедуру реєстрації та отримання довідки, вказала на перелік необхідних документів.

Чи не найбільше запитань присутніх пролунало до начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Рівненській області Юрія Морозюка. У своєму виступі Юрій Григорович основну увагу приділив соціальному захисту осіб з інвалідністю, вказав на типові помилки роботодавців, які не дотримують соціальних гарантій цієї категорії громадян. Присутні почули відповіді на запитання стосовно терміну, виплати, перенесення щорічних відпусток, про порядок проведення інспекційних перевірок, про застосування та розміри штрафів, які можуть застосовуватися до роботодавця.

Підводячи підсумки, і запрошені, і роботодавці, і фахівці центру зайнятості дійшли спільного висновку: «Інвалідність – не вирок. Особи з обмеженими фізичними можливостями мають право на повноцінне життя, на гідну працю та її оплату».

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031