Меню
Герої не вмирають
Банери

Про шляхи вибору професії 3 березня 2018 року спілкувалися з учнями Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №6. Захід відбувся у приміщенні читальної зали Здолбунівської центральної районної бібліотеки, що розташована неподалік школи та оснащена усім необхідним обладнанням, зручним та великим залом для якісного подання матеріалу слухачам.

Одне з важливих питань профорієнтації (підготовка учнів випускних класів до самостійного життя після закінчення загальноосвітнього навчального закладу) –   визначення майбутньої професії.

Про основні шляхи правильного її вибору з учнями спілкувалася фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус, наголошуючи на користі плідної співпраці та допомоги щодо цього з боку найрідніших: батьків та родини. Звичайно, не обійшлося без пізнавально-розважальних вправ та завдань на знання професій та знарядь праці, тестів на самопізнання особистих психофізіологічних особливостей.

Традиційно захід пройшов у дружній атмосфері, діти уважно слухали матеріал, ставили запитання, а  зодом щиро дякували за отримну корисну інформацію.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери