Меню
Герої не вмирають
Банери

З 10 по 14 грудня у нашій країні триває традиційний Всеукраїнський тиждень права, започаткований Указом Президента України від 8 грудня 2008 року. З метою підвищення правової свідомості у межах тижня права в закладах освіти та культури Здолбунівщини нині відбувається багато різноманітних заходів.

У Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 четвертокласники взяли участь у вікторині «Калейдоскоп права», дізналися про права дитини, які проголошує Конвенція ООН.

У Здолбунівській міській бібліотеці діє книжкова виставка літератури «Право. Порядок. Обов’язок», де представлено довідкові та інформаційні ресурси, які висвітлюють питання прав людини.

А в Здолбунівській центральній районній бібліотеці відбулася вікторина «Чи знаєш ти свої права», учасники якої розширили правовий словниковий запас та перевірили свої знання з питань права.

Долучилися до Всеукраїнського тижня і працівники Здолбунівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Рівненській області. Спеціаліст відділу Людмила Нестерчук провела бесіду з учнями Здолбунівської музичної школи.

У Маломощаницькому НВК не лише провели інформаційні заходи, а й підбили підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», визначили переможців конкурсного малюнку про права дітей. Учні створили так зване «Правове дерево».

Увазі користувачів Бущанської ПШБ представили книжкову виставку «Уроки права – уроки життя».

А четвертокласники Бущанського НВК взяли участь у грі-подорожі «Сторінками закону».

У ПШБ села Кунин відбулася година корисних порад «Невідкладна правова допомога». До 14 грудня в бібліотеці діє книжкова виставка «Права та обов’язки громадян України».

У публічній бібліотеці села Здовбиця діє виставка літератури «Крокує право по планеті».

У Новосілківському НВК відбулася гра-«уявний мікрофон» «Правовий статус громадян України».

А в Новосілківській ПШБ відбулася класна година «Права людини».

У ПШБ с. Глинськ діє книжково-ілюстративна виставка «Я знаю свої права».

Відбувся тематичний урок і в Новомильській ЗОШ І-ІІ ст., а в тамтешній бібліотеці представили книжкову виставку.

Заходи у межах Всеукраїнського тижня права відбуваються і в інших закладах.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930