Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся тиждень молоді, присвячений Всесвітньому дню молоді, який припадає на 10 листопада.

Протягом тижня фахівці районної філії провели низку профорієнтаційних групових та масових заходів для різних категорій молоді. Для учнів загальноосвітніх шкіл організували екскурсії в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», у ВП «Локомотивне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ВП «Моторвагонне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 взяли участь в інтерактивному заході «Турнір знавців професій харчової промисловості», учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» – у тренінгу з техніки пошуку роботи.

Безробітна молодь, яка перебуває на обліку у службі зайнятості, відвідала семінар «Особливості зайнятості молоді» із залученням фахівців Здолбунівського бюро правової допомоги та Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області. Гості порушили актуальні проблеми сьогодення та відповіли на численні запитання присутніх.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус зосередила увагу на поданні інформації про можливості професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, у тому числі про впровадження елементів дуальної форми навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери