Меню
Герої не вмирають
Банери

26 вересня на Рівненщині відбудуться масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС. Проходитимуть ці тренування і на Здолбунівщині – на території села Новомильськ.

Тож 26 вересня на території с. Новомильськ буде розгорнений проміжний пункт евакуації та організована його робота.

Під час практичної фази навчань відпрацьовуватимуть заходи з оповіщення та проведення евакуації. На практиці також перевірятимуть систему оповіщення, порядок укриття населення, контролюватимуть хід розгортання пунктів евакуації та постів регулювання руху. Громадян також залучатимуть до тренувань.

До 30-кілометрової зону спостереження ХАЕС потрапляють населені пункти Острозького, Гощанського та Здолбунівського районів. Тому до навчань залучатимуться органи управління та сили цивільного захисту Рівненської області та її підрозділи у Гощанському, Здолбунівському, Острозькому, Дубенському, Млинівському, Рівненському районах, а також у містах Острог та Дубно.

За ходом навчань спостерігатиме комісія у складі представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, тож у підсумку буде оцінена робота кожного підрозділу.

Натомість громадянам варто ознайомитися з пам’ятками для населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях:

Валіза

Евакуація

Захист продуктів

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031