Меню
Герої не вмирають
Банери

У межах роботи мобільного соціального офісу відбулася виїзна акція служби зайнятості до Копитківської сільської ради. У Копитковому працювали фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області та кластеру «Натуральне молоко».

Жителям села презентували проект «Створення сімейних молочних ферм», що реалізується за підтримки кластеру «Натуральне молоко» та компанії «Укрмілкінвест». Менеджер проекту Наталія Немеришина презентувала населенню основні алгоритми дій щодо відкриття сімейних молочних ферм, зокрема, можливості використання інвестицій з різних джерел, та деталізувала конкретні приклади підтримки родин, які вирішили займатися такою справою. Директор Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергій Бабич поінформував присутніх про можливість служби зайнятості долучитися як організаційно, так і фінансово для підтримки підприємницької ініціативи громадян, які започаткують власну справу у сфері сільськогосподарського виробництва. Також Сергій Михайлович поінформував присутніх про послуги служби зайнятості, можливості проходження професійного навчання під конкретні потреби кожного виду діяльності, і можливість отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово для заняття підприємницькою діяльністю.

Про вимоги до страхового стажу при оформленні пенсій за віком, про правила нарахування пенсій, у тому числі і для педагогічних працівників, розповіла заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк. Також фахівець завітала до Копитківської та Новомильської шкіл та поспілкувалася з педагогічними колективами. Під час консультацій присутні отримали відповіді на свої численні запитання.

Фахівці районної філії Надія Білоус та Тетяна Козарик провели профорієнтаційні заходи і для старшокласників. Метою цих заходів було ознайомлення учнів зі світом професій, основними правилами вибору професій. Не обійшлося без тестів на самопізнання, на визначення інтересів та здібностей для учнів 8-9 класів та на визначення рівнів психологічних процесів особистості для учнів 10-11 класів.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031