Меню
Герої не вмирають
Банери

25 січня у залі колегії Здолбунівської райдержадміністрації зібрались надзвичайні жінки – Мами, дружини учасників АТО, у тому числі і тих, які стали небесними Янголами. В умовах невимушеного спілкування для присутніх був проведений тренінг для здобуття корисних навичок надання першої допомоги в повсякденному житті.

На початку заходу Тетяна Павлова, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голова районної жіночої ради, ознайомила присутніх з тим, як та коли виникла потреба провести таке спілкування.

Заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, привітав присутніх зі всіма святами; розповів, де на війні знадобилися знання та надання першої допомоги; поділився історіями про застосування навичків уже в мирному житті.

Голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова провела навчання щодо надання першої допомоги, мами вчилися робити на манекенах непрямий масаж серця для дорослих та немовлят. Півтори години пролетіли дуже швидко, а надана інформація для присутніх була цікавою та корисною.

Спілкування МАМИ («МАтері МИроносиці») продовжували за чаєм у кабінеті директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Хоч багато жінок між собою знайомі, але були й такі, які зустрічаються вперше. Помолились з дітей, яких уже немає; поділились своїми сокровенними думками, хвилюваннями, болем; розповіли про близьких та тих, хто їх підтримує; про свої плани на майбутнє. Усі висловили побажання і сподівання, аби якнайшвидше закінчилась війна і настав мир у нашій прекрасній Україні.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30