Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській райдержадміністрації 9 жовтня відбулася зустріч громадськості  з директором Львівського територіального управління НАБУ Тарасом Лопушанським.

Гість розповів учасникам зустрічі про основні завдання, повноваження та результативність роботи НАБУ. Він зокрема зауважив, що основним завданням Національного антикорупційного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Тарас Лопушанський зазначив, що наразі НАБУ розслідує майже 700 правопорушень. Станом на цей час зафіксовано 244 обвинувачення, 161 повідомлення про підозру, 155 справ спрямовано до суду.

– Лише метод очищення держави від корупції зверху донизу може бути дієвим. Важливо розуміти, що НАБУ – це орган, якому справді важлива думка громадськості, і ми готові почути усіх громадян. Немає у світі країн, у яких би стовідсотково подолали корупцію. Проте у цивілізованих країнах рівень корупції є таким, що не становить загрози для громадян. На жаль, у нас поки що це не так, хоч позитивні зрушення ми маємо. Тому важливо, щоб боротьба з корупцією була системною, – зауважив гість.

Згодом Тарас Лопушанський відповів на запитання присутніх на зустрічі, а також надав контактну інформацію для звернень до НАБУ.

Детальніше про форми звернень громадян до НАБУ можна дізнатися за посиланням.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій