Меню
Герої не вмирають
Банери

Результати плідної праці учнів району та їхніх наставників вшанували сьогодні під час свята «Юна еліта Здолбунівщини», яке відбулося у районному будинку культури. Дійство вдалося гучним та велелюдним, адже зала була заповнена вщерть.

У цьому немає нічого дивного, адже здобутки наших юних земляків є справді вагомими. У 2019 році 40 школярів району стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, маємо й одну переможницю ІV етапу Всеукраїнських олімпіад.

Високу результативність продемонстрували команди Здолбунівського району, взявши участь у турнірах з навчальних дисциплін, мовно-літературних конкурсах. Зокрема у 2019 році 4 призових місця наші учні здобули на ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 3 призових місця – на ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ще одне призове місце здобуте у конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».

У цьому навчальному році 45 школярів з 11 навчальних закладів району подали свої роботи на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН. Беруть активну участь учні і в інших змаганнях.

Піднімалися цього дня на сцену численні переможці конкурсів екологічного та краєзнавчого спрямування, гурткової роботи колективів позашкільних навчальних закладів.

Пишається Здолбунівщина юними спортсменами, які гідно представляють наш край на змаганнях різних рівнів.

Тож сьогодні представники влади та інші почесні гості щиро вітали усіх обдарованих учнів та їхніх наставників з такими здобутками та бажали у подальшому долати нові висоти і здобувати ще ґрунтовніші знання, які згодом стануть запорукою успіхів у дорослому житті.

–  Інтелект – це капітал, який дуже потрібен нашій країні. І лише освічена та морально вихована молодь здатна змінити її майбутнє. Тому бажаю вам успіхів та нових звершень, адже у здобутті знань немає межі, – зазначив перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк.

Організатори свята також подарували його учасникам чудовий концерт, який вкотре засвідчив, наскільки наш край багатий на таланти.

андрієш

 

Анонси подій

Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031