Меню
Герої не вмирають
Банери

Семінар-практикум для вчителів англійської мови з теми «Формування здатності до соціального контакту в найтиповіших ситуаціях» відбувся днями на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

Семінар розпочали з теоретичного питання, присвяченого формуванню соціокультурної та соціолінгвістичної компетентностей на уроках іноземної мови. Своїм досвідом перебування в США поділилася вчитель англійської мови Маломощаницького НВК О. В. Марчук. Власний погляд на Україну, її традиції та звичаї озвучила волонтер Корпусу Миру Абігейл Точалавскі. Практичним досвідом, як зробити уроки яскравішими та більш цікавими для учнів, поділилися господарі заходу вчителі Г. Д. Мірковець, Р. В. Остапук, І. В. Сірочук та І. І. Данилюк.

Також нещодавно на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови з теми «Гра як засіб мотивації учнів до вивчення іноземної мови».

Учитель німецької мови М. Є. Броніч підготувала цікавий виховний захід разом з учнями 5-го класу, які здійснили дивовижну подорож до країни щастя.

Учитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 В. В. Моргун розповіла про нові форми та прийоми роботи, які вона використовує для урізноманітнення своїх уроків. Семінар пройшов у комфортній та невимушеній атмосфері.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930