Меню
Герої не вмирають
Банери

У День незалежності з нагоди цього свята у приміщені Здолбунівської райдержадміністрації відбувся бліц-турнір з шахів. У змаганні взяли участь 16 шахістів, серед яких – двоє школярів.

Змагання проходило за круговою системою у 15 турів. Кожному учаснику відводилося по 7 хвилин на партію. Протягом усієї дистанції лідерство утримував першорозрядник В. Афанасьєв. Проте на фініші він несподівано поступився М. Гусаку, чим скористався досвідчений КМС з шахів Й. Борзенко. Він виграв свою останню партію і в підсумку зайняв перше місце з результатом у 13 очок. На другому місці – В. Афанасьєв, третім фінішував А. Кирилюк.

Найкращим гравцем турніру серед ветеранів став В. Хоменко, а серед школярів перемогла М. Гнатюк. Усі переможці та призери змагань отримали грамоти і призи відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, а також призи від спонсора турніру Ю. Кошмака.

Наступного дня шахісти знову помірялися силами, беручи участь у відкритій першості Здолбунівського району з цієї гри. Змагання проходило протягом 25-26 серпня у приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації.

Першість проводилися за швейцарською системою у 9 турів. На старт змагань вийшло 17 учасників, серед яких – троє школярів. Кожному учаснику на партію відводилося по 20 хв.

Після першого дня змагань лідерство захопили першорозрядники О. Скірканіч, В. Афанасьєв і В. Шаранський, які набрали по 4 очка з 5 можливих. Наступного дня лише О. Скірканіч зумів відстояти перше місце з сумою у 7 очок, а срібло та бронзу першості у впертій боротьбі вибороли досвідчені КМС Й. Борзенко (6,5 очок) і Ю. Кошмак (6 очок). Кращими у першості Здолбунівського району з шахів серед ветеранів став В. Афанасьєв, а серед школярів – О. Рабчук.

Всіх переможців та призерів змагань нагородили медалями, грамотами і призами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, а також призами спонсора турніру Ю. Кошмака.