Меню
Герої не вмирають
Банери

Зональні змагання з волейболу («Шкільна волейбольна ліга України») 2018-2019 навчального року відбулися 19-21 березня. Цього року ШВЛУ об’єднала 431 учасника (48 команд).

У І зоні (на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) змагалися 9 команд (5 -юнаки, 52 учасники та 4 – дівчата, 36 учасників) середньої групи. Всього 88 учасників.

Перемогу здобули:

серед юнаків:

І місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6;

ІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

серед дівчат:

І місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6;

ІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

ІІІ місце – Здолбунівська гімназія.

У старшій групі змагалися 12 команд (6 – юнаків, 59 учасників та 6 – дівчат, 56 учасників). Всього 115 учасників.

Перемогу здобули:

серед юнаків:

І місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6;

ІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№5;

ІІІ місце – Здолбунівська гімназія;

серед дівчат:

І місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6;

ІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

ІІІ місце – Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4.

У ІІ зоні (на базі Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.) змагалися 4 команди юнаків (32 учасника) та 3 команди дівчат старшої групи (26 учасників), 3 команди юнаків (27 учасників) та 4 команди дівчат середньої групи (37 учасників). Всього 14 команд 122 учасники.

Перемогу здобули:

серед юнаків старшої групи:

І місце – Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

серед дівчат старшої групи:

І місце – Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

серед юнаків середньої групи:

І місце – Гільчанський НВК;

ІІ місце – Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

серед дівчат середньої групи:

І місце – Гільчанський НВК;

ІІ місце – Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст.

У ІІІ зоні (на базі Мізоцького НВК) змагалися 4 команди юнаків (34 учасника) та 5 команд дівчат (43 учасника) старшої групи, 2 команди юнаків (13 учасників) та 2 команди дівчат середньої групи (16 учасників). Всього 13 команд 106 учасників.

Перемогу здобули:

серед юнаків старшої групи:

І місце – Мізоцький НВК;

ІІ місце – Бущанський НВК;

ІІІ місце – Дерманський НВК;

серед дівчат старшої групи:

І місце – Мізоцький НВК;

ІІ місце – Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Дерманський НВК;

серед юнаків середньої групи:

І місце – Бущанський НВК;

ІІ місце – Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

серед дівчат середньої групи:

І місце – Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Мізоцький НВК.



 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери



Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930