Меню
Герої не вмирають
Банери

На базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 21 вересня відбувся майстер-клас з теми «Формування гендерної культури педагога», на якому свій досвід презентувала методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Георгіївна Мінакова.

Захід відбувся з метою ознайомлення педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району з поняттям «гендер», «гендерна культура», виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі, за сприяння Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та районного методичного кабінету.

Учасники майстер-класу, класні керівники закладів освіти району, обговорили теоретичні та практичні аспекти організації виховної роботи з питань соціалізації особистості в гендерному суспільстві, ознайомилися з інтерактивними технологіями роботи з учнями. Працюючи у групах, педагоги уклали правила проведення тренінгу, створювали психологічні портрети жінок і чоловіків, моделювали сучасні сім’ї, визначали роль у них чоловіка та дружини. Після кожної вправи відбувалося цікаве обговорення, де всі учасники мали змогу висловити свою думку.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери