Меню
Герої не вмирають
Банери

На базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 9 листопада відбувся другий етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови присутніх учнів і вчителів привітала методист з мов та літератур районного методичного кабінету Ніна Пальчевська.

Член журі ІІ етапу згаданого конкурсу та журі обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне», член правління РОО ВУТ «Просвіта» Наталія Савчук привітала учасників та вручила нагороду переможцю обласного конкурсу «Перло многоцінне» у номінації «Публіцистика» Марії Солтис, вихованці літературної студії «Зорецвіт» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник Бржечко Ю. Р.). Наталія Савчук запросила Марію Солтис та переможця обласного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» Станіслава Одукальця на екскурсію до Канева з нагоди вшанування Тараса Шевченка на Чернечій горі.

Загалом у ІІ етапі конкурсу взяли участь 100 учнів загальноосвітніх закладів району.

Переможцями стали:

№ з/п Прізвище, ім’я учня Клас Навчальний заклад Місце Учитель
1. Германюк Анна 5 Ступнівський НВК ІІ Парета Л.М.
2. Охримчук Арсеній 5 Білашівський НВК ІІ Круглик Т.В.
3. Голуб Ангеліна 5 Кунинська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ Драчук О.В.
4. Нагорна Вікторія 5 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ІІІ Садовська В.В.
5. Пилипенко Анна 5 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ІІІ Сидорук Н.Д.
6. Коломис Юлія 6 Мізоцький НВК І Поліщук Н.В.
7. Бортей Арсен 6 Здолбунівська гімназія ІІ Шевцова Р.В.
8. Коружинець Олеся 6 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ІІ Кравченко Т.К.
9. Максись Анна 6 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ІІ Бишук Л.С.
10. Лата Максим 6 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ІІІ Ющак Е.Р.
11. Гришутіна Вікторія 7 Мізоцький НВК І Кремінська Т.А.
12. Коломис Аліна 7 Білашівський НВК ІІ Галич З.В.
13. Семенюк Діана 7 Здолбунівська гімназія ІІ Павловська Н.Б.
14. Бондар Ілона 7 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ІІІ Бурець Т.Б.
15. Андрієш Валерія 8 Мізоцький НВК І Поліщук Н.В.
16. Васькевич Тетяна 8 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ІІ Савчук Н.П.
17. Боярчук Софія 8 Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ Новачук Н.М.
18. Кацеба Анастасія 8 Гільчанський НВК ІІІ Стецюк І.Р.
19. Куркіна Ольга 8 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ІІІ Паламарчук Н. М.
20. Панасюк Марія 9 Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст. І Парфенюк А.А.
21. Самчук Анастасія 9 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ІІ Савчук Н.П.

Ковальчук Л.Є.

22. Каштан Вікторія 9 Мізоцький НВК ІІІ Синяк С.П.
23. Янкова Марія 9 Здолбунівська гімназія ІІІ Шевцова Р.В.
24. Киричук Богдана 10 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 І Ющак Е.Р.
25. Власюк Марія 10 Мізоцький НВК ІІ Поліщук Н.В.
26. Польова Ангеліна 10 Здолбунівська гімназія ІІ Шевцова Р.В.
27. Гаврон Олена 10 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ІІІ Осік Ж.І.
28. Андрощук Дарина 11 Кунинська ЗОШ І-ІІ ст. І Шеретюк Т.Ю.
29. Смалець Олена 11 Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ Косік І.А.
30. Вершицька Анастасія 11 Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ Овдіюк Л.Ф.
31. Головай Зоряна 11 Ступнівський НВК ІІІ Шпичак О.В.
Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери