Меню
Герої не вмирають
Банери

Засідання науково-практичного семінару з теми «Психологічна безпека освітнього середовища як чинник розвитку соціальної компетентності педагогічних працівників» відбулося 9 листопада на базі Здолбунівського районного методичного кабінету.

Завідувач методкабінету Наталія Глущук продемонструвала сучасні підходи й шляхи соціально-психологічного супроводу професійного зростання педагогічних та керівних кадрів Здолбунівського району. Активно долучилися до семінару начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Антонюк, а також практичні психологи Дерманського НВК та Білашівського НВК Галина Пилипчук та Ірина Ваколюк, які продемонстрували цікаві методики досягнення особистої ефективності педагога та формування цілепокладання вчителя.

Про інноваційні форми, методи та прийоми навчання дорослих, як запоруку розвитку професіоналізму сучасного педагога розповіла завідувач Костопільського районного методичного кабінету Оксана Регеза, а їх практичне застосування продемонстрували практичні психологи Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 та Костопільського будинку школярів та юнацтва.

Про пріоритети та проблеми соціально-психологічного супроводу професійного зростання педагогів в роботі з дітьми з особливими потребами учасники мали змогу поспілкуватися з кандидатом психологічних наук Владиславом Папушею.

Проректор з науково-педагогічної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Гавлітіна розповіла про вчителя як носія цінностей та компетентностей НУШ. А доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук Людмила Смольська проінформувала про інтегральне лідерство як нову стратегію освітнього професіоналізму.

На завершення науково-практичного семінару науковий керівник лабораторії психології професіоналізму, доктор психологічних наук, професор Олена Бондарчук та доктор психологічних наук професор Людмила Карамушка подискутували з учасниками семінару щодо питань психологічної безпеки освітнього середовища педагога та проблемного поля соціальної компетентності особистості як чинників інновацій в освіті, а також вручили їм сертифікати семінару.

Захід проведено Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031