На Здолбунівщині відбувся районний етап Спартакіади серед допризовної молоді 2018 | Здолбунівська РДА

Меню
Герої не вмирають
Банери

29 та 30 березня 2018 року на базі Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» та Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 відбувся районний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Рівненщини.

Організаторами військово-спортивного багатоборства стали відділ у справах молоді та спорту Здобунівської райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації та Здолбунівським районним військовим комісаріатом.

У заході взяли участь 12 команд навчальних закладів Здолбунівського району.

Змагаючись у підтягуванні на перекладині, метанні гранати Ф-1 на дальність, в бігові на 100 та 3000 метрів, влучності у стрільбі з гвинтівки та розбиранні і збиранні автомата АК-74, юнаки продемонстрували високі результати, що свідчить про гідний рівень підготовки учасників спартакіади.

На жаль, через  несприятливі погодні умови учасники змагань не змогли продемонструвати свої навички в проходженні смуги перешкод.

За результатами виступів в особистому заліку призерів з кожного виду програми нагородили грамотами та медалями, які їм вручили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ящук та військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату підполковник Василь Мельничук.

Серед навчальних закладів переможцями cтали:

1 місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6;

2 місце – команда Здолбунівської гімназії;

3 місце – команда Мізоцького НВК.

Право представляти Здолбунівський район на обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді 2018 року у Рівненській області  вибороли такі учні:

1.Бурлаченко Дмитро – Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

2.Ісупов Богдан – Глинський НВК;

3.Лампіка Ілля – Глинський НВК;

4.Павлюк Ігор – Білашівський НВК;

5.Мосійчук Дмитро – Мізоцький НВК;

6.Антонюк Андрій – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3;

7.Твердохліб Юрій – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3;

8.Сірик Дмитро – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5;

9.Бойко Олександр – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6;

10. Флорак Роман – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій




Банери