Меню
Герої не вмирають
Банери

Практичний семінар завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів району з теми «Безпека дітей залежить від дорослих» відбувся 22 листопада на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу дошкільної освіти – дошкільного навчального закладу №3 «Ладоньки» Здолбунівської міської ради.

Семінар проведено з метою надання консультаційної допомоги закладам дошкільної освіти району щодо планування та проведення заходів цивільного захисту, поширення педагогічного досвіду опорного закладу.

Практичний семінар відбувся за участю завідувача обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Наталії Яковець, майстра виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Ігоря Іванова, провідного інспектора Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, підполковника служби цивільного захисту Валерія Дроздюка, завідувача Здолбунівського районного методичного кабінету Наталії Глущук.

 

 

Перед присутніми виступила завідувач дошкільного навчального закладу №3 «Ладоньки» Тетяна Назаренко, яка презентувала роботу закладу з цього питання.

У ході семінару було розкрито питання діяльності опорного закладу, необхідності ведення плануючої документації з цивільного захисту, адже ці питання є актуальними як для опорного садочку, центру методичної допомоги для дошкільних закладів району, так і для самих закладів, адже цивільний захист несе в собі основу безпеки учасників освітнього процесу.

Було акцентовано увагу на питанні протипожежного захисту закладів дошкільної освіти і нормативних актах, які зобов’язують керівників цих установ дотримуватись правил пожежної безпеки.

Присутні мали можливість переглянути театральне дійство, яке підготували педагогічні працівники та вихованці дошкільного закладу під керівництвом методиста-вихователя Алли Павленко; поради щодо самоконтролю при виникненні непередбачуваних обставин, надзвичайних ситуацій надала практичний психолог Оксана Корольова; було також окреслено напрямки діяльності з учасниками освітнього процесу з питань цивільного захисту (дітьми, батьками, педагогами, проведення Тижнів безпеки дитини та Тижнів основ безпеки життєдіяльності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери