Меню
Герої не вмирають
Банери

Практичний семінар завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів району з теми «Безпека дітей залежить від дорослих» відбувся 22 листопада на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу дошкільної освіти – дошкільного навчального закладу №3 «Ладоньки» Здолбунівської міської ради.

Семінар проведено з метою надання консультаційної допомоги закладам дошкільної освіти району щодо планування та проведення заходів цивільного захисту, поширення педагогічного досвіду опорного закладу.

Практичний семінар відбувся за участю завідувача обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Наталії Яковець, майстра виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Ігоря Іванова, провідного інспектора Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, підполковника служби цивільного захисту Валерія Дроздюка, завідувача Здолбунівського районного методичного кабінету Наталії Глущук.

 

 

Перед присутніми виступила завідувач дошкільного навчального закладу №3 «Ладоньки» Тетяна Назаренко, яка презентувала роботу закладу з цього питання.

У ході семінару було розкрито питання діяльності опорного закладу, необхідності ведення плануючої документації з цивільного захисту, адже ці питання є актуальними як для опорного садочку, центру методичної допомоги для дошкільних закладів району, так і для самих закладів, адже цивільний захист несе в собі основу безпеки учасників освітнього процесу.

Було акцентовано увагу на питанні протипожежного захисту закладів дошкільної освіти і нормативних актах, які зобов’язують керівників цих установ дотримуватись правил пожежної безпеки.

Присутні мали можливість переглянути театральне дійство, яке підготували педагогічні працівники та вихованці дошкільного закладу під керівництвом методиста-вихователя Алли Павленко; поради щодо самоконтролю при виникненні непередбачуваних обставин, надзвичайних ситуацій надала практичний психолог Оксана Корольова; було також окреслено напрямки діяльності з учасниками освітнього процесу з питань цивільного захисту (дітьми, батьками, педагогами, проведення Тижнів безпеки дитини та Тижнів основ безпеки життєдіяльності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031