Меню
Герої не вмирають
Банери

Семінар-практикум для вчителів основ християнської етики закладів освіти району з теми: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках основ християнської етики шляхом упровадження інноваційних технологій і методів навчання» відбувся 5 квітня у Кунинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Учасників семінару привітала директор закладу В. М. Тимощук, котра у своєму виступі презентувала заклад, розповіла про вчителя основ християнської етики та її роботу.

Досвідом роботи з упровадження інноваційних технологій на уроках поділилася вчитель основ християнської етики закладу Н. Ю. Кособуцька. Наталія Юріївна підготувала виступ-презентацію «Сучасні ефективні форми роботи на заняттях з основ християнської етики», ознайомила присутніх з методами, формами та прийомами, які вона застосовує у своїй роботі, що перетворюють учня на активного учасника освітнього процесу, збуджують інтерес до навчання, сприяють успішному формуванню ключових компетентностей школярів. Учитель супроводжувала свою доповідь фото та відеоматеріалами, продемонструвала колегам наочні матеріали, які використовує на уроках.

Учасники семінару стали глядачами театралізованого дійства «Великодня гостина» і лялькової вистави «Пасха», яке підготувала Наталія Юріївна Кособуцька зі своїми учнями. Учителі гучними оплесками дякували учням та вчителю за подаровані цими заходами цілі пригорщі радості, тепла та любові.

Тепла атмосфера, яку вдалося створити на семінарі, допомогла розгорнути цікавий конструктивний діалог між усіма учасниками семінару. Учителі закладів освіти району відмітили, що у школі панує атмосфера згуртованості та співпраці, яка позитивно впливає на усіх учасників освітнього процесу.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031